• Намалена цена
  • Ново
QGXSSHI Деца Чевли Девојки и Момчиња Секојдневен Чевли на 2018 Пролет, Есен Мода Дише Мрежа Деца Спортски Чевли Момчиња Девојчиња Патики
zoom_in

QGXSSHI Деца Чевли Девојки и Момчиња Секојдневен Чевли на 2018 Пролет, Есен Мода Дише Мрежа Деца Спортски Чевли Момчиња Девојчиња Патики

DEN 307.00 374.40

Износот
check Това е достапна

Answer : ___________________________ Note : НИ големина не чевлите на стандардна големина. НИ големината само за купувачите да купуваат употреба. Купувачите според ЕУР/cm купи право чевли. Insole должина =деца нога должина +1cm ,можете +1.5 cm ако вашите деца нога е масти Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 0.5-2cm грешка 1 Инч = 2.54 см

Чевли Големина:
1, 2, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 7, 8, 9, 9.5, 10, 11, 11.5, 12, 13
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
QGXSSHI
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Outsole Материјал:
Гума
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Insole Материјал:
Гума
Сезоната:
Пролет лето Есен
Функција:
Дише
деца чевли девојки:
девојка патики чевли
спајдермен-патики:
деца спортски чевли
чевли деца KIDDIE:
деца чевли со светлина
Девојки Децата Скејтборд:
деца чевли патики светла

Слична стока во категоријата..