• Намалена цена
  • Ново
10pcs Сина боја 3# 15/20/25/30/35/40/45/50/55/60СМ (6-24inch) Затворена Најлон Серпентина Патентите се Прилагоди на Шиење Занает
zoom_in

10pcs Сина боја 3 15/20/25/30/35/40/45/50/55/60СМ (6-24inch) Затворена Најлон Серпентина Патентите се Прилагоди на Шиење Занает

DEN 73.00 81.12

Износот
check Това е достапна

100% Сосема Нов &Висок Квалитет. 2 износот 10pcs Боја : Сина 3.Net должина на патент заби : (15/20/30/35/40/45/50/60см) ( 6/8/12/14/16/18/20/24 инчи )( прибл.) 4.Совршен за занаети, костим дизајн, детска облека, додатоци бутици, костим украсување итн.

Големина:
3#
Должина:
6inch, 8inch, 10inch, 12inch, 14inch, 16inch, 18inch, 20inch, 22inch, 24inch
Тип На Производ:
Патентите
Патент Тип:
Близок-Крај
Бренд Име:
suoja
Материјал:
Пластични
Употреба:
Облека,Чевли,Домашен Текстил,Торби
Функција:
Еко-Пријателски
Пластични Тип:
Најлон
Број На Модел На:
3#

Слична стока во категоријата..