• Ново
50PCS свадба корист подароци Симпатична Метална Ознака булчински туш студент Злато Ознаки пијано гитара Клип за Книга подарок за роденден
zoom_in

50PCS свадба корист подароци Симпатична Метална Ознака булчински туш студент Злато Ознаки пијано гитара Клип за Книга подарок за роденден

DEN 1200.00

Износот
check Това е достапна


100% сосема нов и висок qualiyty
метал модел дизајн го прават вашиот ознака повеќе интересни и привлечни, се направи ќе уживате во читањето
Погоден како декорација за вашиот книги
Предмет Тип : Метал Ознака
Материјал : Метал
reatment Процес : Позлата
Боја : Златна

Повод:
Партија,Свадба,Божиќ,Денот на Таткото,денот на Благодарноста,Крштевки & Крштевањето,Свадба & Ангажирање на Децата Ден,Роденден
Број на Компјутери:
50pcs
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
1238-vj

Слична стока во категоријата..