• Ново
50PCS бела боја Симпатична Сребро Метал Праска Срце Мемо Канцелариски Ознака Дипломирањето Свадба Бебе Туш Партија Корист Подарок
zoom_in

50PCS бела боја Симпатична Сребро Метал Праска Срце Мемо Канцелариски Ознака Дипломирањето Свадба Бебе Туш Партија Корист Подарок

DEN 1824.00

Износот
check Това е достапна


5 0 PCS Симпатична Сребро Метал Праска Срце Мемо Канцелариски Ознака Крштевањето Верски Дипломирањето Свадба Бебе Туш Партија Корист Подарок
Категорија : Ознака
Тежина : 25 G
Материјал : Метал
Пакет : 1 buc ознаки по собата во подарок кутија со tassel
Пакет Големина : 9 СМ X 7 CM X 2 CM
Ознака Големина : 6 CM X 6 CM
Количина : 50 компјутери по многу
PS : ние имаме бела или црна боја кутија, pls изберете ви се допаѓа
Превозот И Плаќање
Ние прифаќаме следниве Зачувам метод.
Важно Забелешки
- Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукцијата завршува.
- Ве молиме да се осигурате дека превозот адреса ќе се обезбеди на касата и Зачувам се точни. Ние не сме одговорни за undeliverable адреси.
- Ние нема да фалсификува фактури или превозот labels под никакви околности.
- Наддавање е обврзувачка за контакт. Не-Плаќање ќе бидат пријавени и може да доведе до прекин на вашата сметка. Негативни повратни информации и НЕПЛАТЕНИ ОБЈЕКТ ШТРАЈК ќе биде објавено на сите не-обврзници.
Меѓународни Налози
** Ве молиме да ги содржи следниве Информации со уплатата **
- Вашето Име И Презиме
- Вашата Целосна и Точна Адреса
- Телефонски Број (поштата бара клиент телефонски број за Меѓународни испорака)
Данок и Должност Такси
Вашата земја може да се наплатат дополнителни давачки или давачки за вашата нарачка, кога ќе влезе во вашата земја. Вие сте одговорни за плаќање на дополнителни давачки.
Нарачки ќе брод во рок од 2 работни дена по исплата е расчисти. Наредби од саботите, неделите или на празниците ќе процесот на наредниот работен ден, а ќе биде брод во рок од 24 часа. Ве молиме овозможи 10-30 дена за меѓународна испораки. Некои пратки може да потрае подолго предмет на вашата локална царинските органи.
- Се комбинираат Превозот попуст нудат. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате за комбинираат превозот попуст. За да се квалификува попуст, една целосна исплата мора да се направи за комбинираат предмети.
- Ве молиме да се осигурате дека превозот адреса ќе се обезбеди на исходот Зачувам се точни. Ние не сме одговорни за undeliverable адреси.
- За избега предмети, се врати превозот цена и за следните замена превозот трошоци ќе бидат на товар на продавачот. Купувачот мора да контактирате со реден број, име и дефект опис рок од 7 дена по датумот на пакет пристигна. Не Тврдат дека ќе се прифати по 7 дена.
- Превозот и Ракувањето со обвиненија се вклучуваат поштарина, ракување и пакување на пратки.
- Дополнителни превозот полнење се потребни за испорака на P. O. КУТИЈА, APO, FPO или Состојбата на ЗДРАВО, AK, VI, ПР. Ве молиме контактирајте со нас ПРЕД понудата на предмети.

Број На Модел На:
A048B2
Материјал:
Метал
Повод:
Шема:
Срцето
боја:
како фото
Повод:
Бебето тушеви, Свадба, Денот на Вљубените
Тема:
Булчински туш , Љубов
Сезони:
Пролет Свадба Фаворизира,Лето Свадба Фаворизира,Падот Свадба Фаворизира
Материјали:
Нерѓосувачки Челик
разубавувањето:
пакување како истото како на слика
Пакување:
како фото
свадба фаворизира:
свадба подароци
Ознаки:
срце облик
Партија Услуги:
партија подароци

Слична стока во категоријата..