• Ново
Трговија на големо 500pcs ноќта на Вештерките Маска V за крвничко однесување Маска Анонимни Гај Fawkes Фенси Облека Возрасни Костим Додаток Партија Cosplay Маски
zoom_in

Трговија на големо 500pcs ноќта на Вештерките Маска V за крвничко однесување Маска Анонимни Гај Fawkes Фенси Облека Возрасни Костим Додаток Партија Cosplay Маски

DEN 15120.00

Износот
check Това е достапна


Описи :
1.Материјали : пластика; Големина : Прибл 20x16cm
2.Реална V за крвничко однесување маска е еластична трака за прилог
3.Око-фаќање кога сте на партијата
4.Се користи за да се Маскира Партија,carnivals,ноќта на Вештерките,костим партија,Март Протест и така натаму
големина одговара на повеќето возрасни,само се чуваат за да се соочи со еластична лента околу главата.
За чистење ,избришете со чиста влажна крпа.
Боја : покаже како слики(други бои,ве молиме, посетете ја нашата продавница за повеќе).
Пакетот Вклучува :
1xvendetta маска

Повод:
Партија
Број На Модел На:
A17067
Маска Материјал:
PU
Покрива Област:
Полно Лице
Возрасна Група:
Возрасни лица
Бренд Име:
szlinxikeji
Тип:
Партија Маски, Славна Личност

Слична стока во категоријата..