• Ново
Пластични Црн Пајак партијата ноќта на Вештерките Декорација Фестивал Материјали Смешни Играчки бар Гонет куќа бегство соба Видео реквизити
zoom_in

Пластични Црн Пајак партијата ноќта на Вештерките Декорација Фестивал Материјали Смешни Играчки бар Гонет куќа бегство соба Видео реквизити

DEN 64.80

Износот
check Това е достапна


За НАС :
1.Имаме производна линија која може да им понуди на производи директно, и што можеме да им понудиме производите во промет на големо цена.
2.Ние нудиме cusomizing услугата,може да се прилагодите на логото и на зборови,па дури и само 1pcs ,ве молиме да се поврзете со нас за да го прашам детали , благодарение
3. доколку ви се допаѓа нашата продавница, ве Молиме додадете нашата продавница до вашите Омилени Продавници, Можете да добиете на нашата Нова пристигнување и Попуст информации во времето.
4.Ако имате било какви прашања во врска со производите, ве Молиме контактирајте со нас прво, пред да се отвори расправа, или ни остави лош повратни информации, Ние ќе ви помогнат да се реши што е можно поскоро.
Прозрачна црна мали Пластични Spider хорор смешен играчка ноќта на Вештерките партија Декорација бар Гонет куќа бегство соба Видео реквизити
Материјал : заштита на Животната средина пластика
Модел : A,B,C,D,E,се меша бојата остави порака.моделот D е Прозрачна . други модели не се Прозрачна .ве молиме изберете моделот што го сакате , ако не , брод по случаен избор.
Големина : за 4 CM долго , различни модел , големината може да биде мала разлика.
Тип : Мал Пајаци Играчки
брод начин
1. Ако адреса е непотврдени ние не сме да биде одговорен за тоа. Тоа е многу безбедна врата до врата услуга, повеќето countrys никогаш не се проблем со сопствени. (Ве молиме оставете го вашиот телефон со цел да се дозволи mail вработените се поврзете со вас) ако вашата адреса е припаѓале на "друга земја", ве молиме да се поврзете со мене да знаете за детали на бродот цена.
2.Вашата цел ќе биде предаден, и да излезе со Продавачот за Испорака Метод или Кинески пост обичен мал пакет плус Без Следење на Број и ќе добиете вашите производи, во рамките на 20-60days, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо,ако цел е затворена за испорака датум , ве молиме да се поврзете со нас за да се прошири за вас .
3.на кинески воздух пошта е за 9-30 работни дена. Но, тоа може да биде за 45days, ако не е обичај проблем или вашата адреса за е оддалечена место, или вашата земја поштата треба повеќе време за да ја испратите пораката . ако цел е затворена за испорака датум , ве молиме да се поврзете со нас за да се прошири за вас .
4.во нормален, на DHL/EMS/UPS/ Посветена линија воздух пошта е за 7-15 дена, но тоа може да биде за 30days., ако постои обичај проблем или вашата адреса за е оддалечена место, или вашата земја поштата треба повеќе време за да ја испратите пораката .ако сакате да го користите EMS, DHL, FEDEX, UPS-от брод начин , ве молиме да се поврзете со нас да побарате цена детали со попуст.
5.за кинескиот воздух mail, тоа не е примено по околу 20 бизнис дена, за ЕМС/DHL воздух mail, тоа не е примено по околу 15 бизнис дена, ве молиме да се поврзете со нас, дозволете ни да се прашате на кинеската поштата за да ги проверите деталите .

Повод:
Роденден,ноќта на Вештерките,Партија,Големиот Настан,април Будала Ден Велигден
Шема:
Животните
Број На Модел На:
Симулација spider
Големина:
S
is_customized:
Yes
Бренд Име:
XUANGOUXGCN
Материјал:
Пластични

Слична стока во категоријата..