• Ново
1.2 m/4ft јас СУМ ЕДЕН Банер Наутички Партија 1 Банер Сидро Highchair Бебе Банер Првиот Роденден на Банер Бебе Посипете Фото Проп
zoom_in

1.2 m/4ft јас СУМ ЕДЕН Банер Наутички Партија 1 Банер Сидро Highchair Бебе Банер Првиот Роденден на Банер Бебе Посипете Фото Проп

DEN 171.84

Износот
check Това е достапна


Ahoy, погледнете кој е претворање на еден.
Слави роденден, да го прикачите на highchair или висат како дел од фотографијата проп со оваа Наутички тематските банер.
Колку голема би ги овие работи на 1-ви роденден!
Секој Cardstock е прибл.4.4"(11cm) x 5"
банер lenth - 1.2 m (4 метри)
Услови и Услуга
Испорака
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се разумни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
За некои изразуваат начини, превозот цената не вклучува се увозните даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
За повеќето земји, слободни Кина Пост Воздух Пошта е понуден. Ако брзо се Изразат Испорака е потребно, ве молиме контактирајте со нас за да се потврди превозот цена.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за проблеми со квалитетот или нашите грешки. Но ние само наплата цена на предмети ако се врати ставки без било каква причина или за своја причина, и купувачот треба да ја плати круг-патување товар.
Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Големината или да Одговара на Прашања
Како и сите на нашите прирачник за мерење, таму е околу ±1 инч во одредени мерења.
Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања, можете да не контактирате директно.
Боја На Несовпаѓање
Различни во боја може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.
Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.

Бренд Име:
SUNBEAUTY
Број На Модел На:
јас сум еден банер 04002-0022
is_customized:
Yes
Материјал:
Картон
Шема:
Мустаќи,Цртан филм животно,Момче & Девојка,Животно,Број,Писмо
Повод:
Големиот Настан,Роденден,Партија

Слична стока во категоријата..