• Ново
(Портокал,Праска,Крем,Бела) 8pc Хартија Декорација Поставете Хартија Занаети(Хартија Фенер,Пом Пом) Свадба, Роденден бебе соба Оркестарот
zoom_in

(Портокал,Праска,Крем,Бела) 8pc Хартија Декорација Поставете Хартија Занаети(Хартија Фенер,Пом Пом) Свадба, Роденден бебе соба Оркестарот

DEN 263.04

Износот
check Това е достапна


Дали Роденден, Булчински Туш, Бебе Туш, Свадба или за Градинка овие се совршена декорација за кои посебен повод. Тие ќе додадете елеганцијата и убавината на вашата тема. Овие се толку меки и трендовски - само совршен за секоја посебна прилика! Овие ќе поставите вашата партија, за разлика од било кој друг!
Овие може да бидат обесени од било таванот, дрво гранки, вратата или шатор.
Оваа група ги вклучува
1pc 20cm пом пом праска
1pc 15cm пом пом праска
1pc 20cm пом пом портокал
1pc 15cm пом пом портокал
1pc 20cm пом пом крем
1pc 15cm пом пом крем
1pc 20cm хартија фенер портокал
1pc 20cm хартија фенер бела
Евтини но одличен кога ќе се стави заедно во гроздови.. ткиво хартија занаети оркестарот
Услови и Услуга
Испорака
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се разумни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
За некои изразуваат начини, превозот цената не вклучува се увозните даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
За повеќето земји, слободни Кина Пост Воздух Пошта е понуден. Ако брзо се Изразат Испорака е потребно, ве молиме контактирајте со нас за да се потврди превозот цена.
Се враќа
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за проблеми со квалитетот или нашите грешки. Но ние само наплата цена на предмети ако се врати ставки без било каква причина или за своја причина, и купувачот треба да ја плати круг-патување товар.
Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Големината или да Одговара на Прашања
Како и сите на нашите прирачник за мерење, таму е околу ±1 инч во одредени мерења.

Бренд Име:
SUNBEAUTY
Број На Модел На:
партија декорација
is_customized:
Yes
Материјал:
Хартија
Шема:
Мустаќи,Chevron,Цртан филм животно,Момче & Девојка,Животно,Цртан Слика,Лице,Број,Писмо,Цвет,Срцето,Ѕвезда,Солидна Боја,Точка
Повод:
Свадба & Ангажирање,Големиот Настан,Полот Откриваат,Роденден,Куќа се Движи,Назад На Училиште,Таткото Ден,денот на Благодарноста,Партија,Божиќ,Денот на Вљубените,Свадба,ноќта на Вештерките,Велигден,Нова Година,Дипломирањето,Годишнина,Ден на Мајката
Тип:
Хибрид
Вид:
Монтажа На Ѕид

Слична стока во категоријата..