• Намалена цена
  • Ново
1pcs Нови Пластични Мини Градина Парк Клупата Занает Самовила куклена куќа Оркестарот Отворено Forestwoods Дома Свадба Партија DIY Декорација
zoom_in

1pcs Нови Пластични Мини Градина Парк Клупата Занает Самовила куклена куќа Оркестарот Отворено Forestwoods Дома Свадба Партија DIY Декорација

DEN 34.00 56.64

Износот
check Това е достапна


100% сосема нов и висок квалитет.
Овие модел парк, клупи се високи симулација наменета и направена, со портокал клупата седиште и назад и црна оружје.
Тоа може да го подобри изгледот на вашите модел пејзаж.
Совршен за додавање на вашето парк, станица платформа или улиците за реална допир.
Материјал : Пластика
Боја : Портокал + црна
Големина : Голем 2*3cm; Мали 1.5*2cm
Пакет се Вклучени : 1 x Модел парк клупата
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1~3cm прирачник за грешка при мерење, ви благодариме!
Поради светлина и компјутерски екран одразуваат, вистинската боја може да биде малку различен од фотографијата покажува.
1. Објектот ќе биде предаден во рок од 1-7 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2. времето за испорака зависи од дестинација. Во редок случај, и строго обичај ќе бидете на време на испорака малку подолго. Ве молиме да бидете трпеливи.
3.Ние не сме одговорни за било локалните должност или данок. Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.Нормално, тоа трае 18-35 работни дена за пристигнување со авион Пошта, и се 8-12 дена од Express.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 7 дена од денот на вашата потврда за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба,и купувачот треба да биде одговорен за такси превозот да се врати на објектот.

боја:
мали, Големи
Повод:
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
XCONNYX
is_customized:
Yes
Шема:
Никој,Архитектура
Големина:
M
Број На Модел На:
0197w1

Слична стока во категоријата..