• Ново
Бела свадба позадина грабеж 3 M должина за 4 swags настан партија декорација
zoom_in

Бела свадба позадина грабеж 3 M должина за 4 swags настан партија декорација

DEN 1200.00

Износот
check Това е достапна

ОПИС : 1.Големина : 4 swags во вкупно околу 55 cm висина на секој грабеж вкупна должина е 3 метри 2.Боја : ( Може да се прилагоди, ни остави боја бројот што го сакате) 3.Вистински ефекти зависи од тоа како ќе го направи тоа 4.Таму ќе биде малку боја разлика од реалниот и боја шема 5.Материјалот е мраз свила ткаенини, со оглед на тоа е декорација точка, она што го гледаме е целиот ефекти за прикажување Ако имате строги побарувачката за шиење, само не го купите, благодарение толку многу ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно. ИСПОРАКА : 1.Подготовка на Време : ние треба 4-5 работни дена да се подготви ред според нашите numberous наредби секој ден. Исто така, на ткаенина треба време за шиење, па ако треба итно, ве молиме контактирајте со нашиот работник прво. 2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор, ве молиме да забележите ни нова адреса. 3.За Царина Во разгледување на нашите клиенти да имаат корист,Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта. Ве молиме да се разбере,сепак царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса. Искрено се извинуваме за anyinconvenience ова може да предизвика. ПОВРАТНИ информации : 1.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете ги вашите postive повратни информации и 5 ѕвезди. 2.Ако не се задоволни нашите производи,ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации. ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас и да бидете задоволни. УСЛУГА : 1.Секој клиент е на нашите скапоцени гости, ние секогаш ќе се обиде да им помогне на вас,се надевам да воспостави долго бизнис со вас. 2.Ве молиме контактирајте со нас со TRADEMANGGER пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање и спор на сајтот. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем.

Повод:
Големиот Настан,Партија,Матура,Свадба,Годишнина,Божиќ,Свадба & Ангажирање,Роденден
Шема:
Никој
Број На Модел На:
030
Материјал:
мраз свила материјал
is_customized:
Yes

Слична стока во категоријата..