• Ново
Мажите Секојдневен Parkas Солидна Бренд Зимска Јакна Мажите Мода Дебели Стојат Јака Предупредуваат Поместена Overcoat Човек Jaqueta Masculino Inverno
zoom_in

Мажите Секојдневен Parkas Солидна Бренд Зимска Јакна Мажите Мода Дебели Стојат Јака Предупредуваат Поместена Overcoat Човек Jaqueta Masculino Inverno

DEN 1413.12

Износот
check Това е достапна


Добредојдовте на нашата продавница Сите големина е азија големина,а не Сад/Европска големина, па ве молиме да се купи поголем 2 -3size кога ќе го поставите цел Висина 175cm, тежина 73kg, се погодни да се носат големина XXL

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Бренд Име:
ПОЛКОВНИКОТ CATLEN
Материјал:
Полиестер
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Повик
Јака:
Мандарински Јака
Пополнување:
Спреј-врзани Вата
Дебелина:
Дебели
Маскирани:
No
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
зимски јакни мажите Parkas мажите Палта за мажи
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Редовни
Тежина:
0.9
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Полиестер
Декорација:
Џебови,Патентите
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Големина:
M,L,XL,XXL,XXXL,4XL
Сезоната:
Пролет, есен зима
Пол:
Мажите,Човекот,Машко,Hommer
адвокатско зимски јакни и палта:
мажите јакна зимска
зимска јакна мажите 2017:
зимски јакни mens
Outerwear Тип:
Долу & Parkas
боја:
Црвено Жолта Каки Сина
број:
BG8809
Style1:
Повик Дебели

Слична стока во категоријата..