• Намалена цена
  • Ново
PEILOW Зимска Јакна Мажи жени Дебели 2 во 1 Грб Термички Топло Windproof Худ Јакни Outwear Паркови мажите Jaqueta Секојдневен Палта
zoom_in

PEILOW Зимска Јакна Мажи жени Дебели 2 во 1 Грб Термички Топло Windproof Худ Јакни Outwear Паркови мажите Jaqueta Секојдневен Палта

DEN 2399.00 2998.56

Износот
check Това е достапна


Ова Е Азија Големина,Таа Се Мери Со Рака,1-3 CM Грешки Треба да Се Прифати. Мерка големина начини :
1/ ако сакате купи летна облека ,ве молиме да се измери вашата летна облека градите/должина/ракави,потоа референца нашата големина на табела градите/должина/ракав,избор правото големина.
2/ ако сакате купи зимска облека ,ве молиме да се измери вашата зимска облека градите/должина/ракави,потоа референца нашата големина на табела градите/должина/ракав,избор правото големина.
3/ ако сакате купување панталони ,ве молиме да се измери вашиот панталона половината/должина/хип,тогаш референца нашата големина на табела половината/должина/хип,избор правото големина.
4/ нашата големина маса има висина и тежина предлог,можете да референтна висина и тежина предлог.ве молиме слободно контактирајте со нас. Има Висина И Тежина Предлог За Големината На Маса,Ако Имате Било Големина Проблем,Ве Молиме Контактирајте Со Нас Пред Да Нарачате !
Има Жени И Мажи Големина Маса,Ве Молиме Избор Правото Големина!!!! Мажите Големина (Азија Големина) Единица : cm Азија Големина Рамо Lenght Биста Ракав Висина Тежина CM CM CM CM CM Kg L 44 68 106 61.5 160-165 CM 40-50kg XL 45.5 70 110 63 165-170 CM 50-60kg XXL 47 72 114 64.5 170-175 CM 60-70kg 3 XL 48.5 74 118 66 175-180 CM 70-77kg 4 XL 50 76 122 67.5 180-185 CM 77-85kg 5 XL 52 78 126 69 185-190 CM 85-93kg 6 XL 54 81 130 70 180-190 CM 93-100kg 7 XL 56 83 134 71 180-195 CM 100-107kg 8 XL 58 85 138 72 185-195 CM 107-115kg 9 XL 60 87 142 73 190-200 CM 115-125kg Жените Големина (Азија Големина) Единица : cm Азија Големина Рамо Lenght Биста Ракав Висина Тежина CM CM CM CM CM Kg M 39 62 96 56 150-155 CM 38-45kg L 40 64 100 58 155-160 CM 45-53kg XL 42 66 104 60 160-165 CM 53-60kg XXL 44 68 108 62 165-170 CM 60-67kg 3 XL 46 70 112 64 170-175 CM 67-73kg 4 XL 48 72 116 66 175-180 CM 90-100kg

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL, 8XL, 9XL
Пол:
Мажи
Бренд Име:
PEILOW
Шаблон Тип:
Крпеница
Монтажни Дел:
Шапка Кој Се Одвојува,Лагер Монтажни
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Ткаенина Тип:
Worsted
Затворање Тип:
Патент
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
WZZS-1203
Маскирани:
Yes
Тежина:
1.5kg
Декорација:
Џебови
Јака:
Маскирани
Тип:
Редовни
Дебелина:
Дебели
Пополнување:
Памук
зимска јакна мажи:
Отворено Пешачење Јакна Мажите Се Згусне Бренд Руно Јакна Windproof Топло
долу јакна мажи:
Пешачење јакна mens windbreaker зима и топло, палта
зимско палто мажи:
Задебелување Mountaineering облека водоотпорен windproof паркови

Слична стока во категоријата..