• Намалена цена
  • Ново
За Nokia 6 Ултра-тенок СТП Кожа Магнетни Флип Паричникот Случај Стојат Маска
zoom_in

За Nokia 6 Ултра-тенок СТП Кожа Магнетни Флип Паричникот Случај Стојат Маска

DEN 175.00 224.64

Износот
check Това е достапна

Ве молиме имајте во предвид оваа ставка за Nokia 6, Не се вклопуваат Nokia 6 2018 . Nokia 6 Димензии : 154.00 x 75.80 x 8.40 mm Nokia 6 2018 Димензии : 148.80 x 75.80 x 8.15 mm ве Молиме проверете со вашиот модел на мобилен телефон пред да ја купите. Овие два модели се лесно да се греши.
Политика На Враќање
Сите наши објекти за продажба се заштитени под 30 дена политика на враќање под следниве услови.
За безбедносни и здравствени и безбедносни причини ние не ќе биде во можност да го прифати враќањето на производи кои се користат.
Ако објектот е расипан, купувачот има опција за целосна наплата или размена. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако објектот е погрешна и ние ќе го поправи нашите грешка брзо.
Ние ќе рефундирање или размена на објект по добивањето на вашиот парцела.
Треба да се биде сигурен дека објектот што се купување ќе одговара на вашите потреби пред поставување на својата цел.
Контактирајте со НАС
Ако имате било какви прашања и било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас, па ние може да го реши проблемот за вас.

дизајн:
Бизнис,Обичен
Компатибилен Бренд:
Nokia
Големина:
5.5 inch
Функција:
Со Картичката Џеб,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Тип:
Паричникот Случај
Карактеристики:
маска
Бренд Име:
icovercase
Мало Пакет:
No
Модел 1:
За Nokia 6
Модел 2:
За Nokia 6 Dual SIM
Материјал:
СТП Кожа
Земја/Регион на Производство:
Кина

Слична стока во категоријата..