• Ново
Кожен Паричник Флип Случај Покритие За Xiaomi Redmi 4X
zoom_in

Кожен Паричник Флип Случај Покритие За Xiaomi Redmi 4X

DEN 239.04

Износот
check Това е достапна


Политика На Враќање
Сите наши објекти за продажба се заштитени под 30 дена политика на враќање под следниве услови.
За безбедносни и здравствени и безбедносни причини ние не ќе биде во можност да го прифати враќањето на производи кои се користат.
Ако објектот е расипан, купувачот има опција за целосна наплата или размена. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако објектот е погрешна и ние ќе го поправи нашите грешка брзо.
Ние ќе рефундирање или размена на објект по добивањето на вашиот парцела.
Треба да се биде сигурен дека објектот што се купување ќе одговара на вашите потреби пред поставување на својата цел.
Контактирајте со НАС
Ако имате било какви прашања и било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас, па ние може да го реши проблемот за вас.

дизајн:
Бизнис,Обичен
Компатибилен Xiaomi Модел:
Redmi 4X
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Компатибилен Бренд:
xiaomi
Тип:
Паричникот Случај
Карактеристики:
маска
Големина:
5.0 inch
Бренд Име:
icovercase
Мало Пакет:
No
Материјал:
кожа
Земја/Регион на Производство:
Кина

Слична стока во категоријата..