• Намалена цена
  • Ново
Ултра-тенок СТП Кожа Магнетни Флип Паричникот Случај Стојат Покритие За Sony Xperia Z5
zoom_in

Ултра-тенок СТП Кожа Магнетни Флип Паричникот Случај Стојат Покритие За Sony Xperia Z5

DEN 175.00 224.64

Износот
check Това е достапна


Политика На Враќање
Сите наши објекти за продажба се заштитени под 30 дена политика на враќање под следниве услови.
За безбедносни и здравствени и безбедносни причини ние не ќе биде во можност да го прифати враќањето на производи кои се користат.
Ако објектот е расипан, купувачот има опција за целосна наплата или размена. Ве молиме контактирајте со нас веднаш, ако објектот е погрешна и ние ќе го поправи нашите грешка брзо.
Ние ќе рефундирање или размена на објект по добивањето на вашиот парцела.
Треба да се биде сигурен дека објектот што се купување ќе одговара на вашите потреби пред поставување на својата цел.
Контактирајте со НАС
Ако имате било какви прашања и било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас, па ние може да го реши проблемот за вас.

дизајн:
Бизнис,Обичен
Функција:
Со Картичката Џеб,Тешки Заштита,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Тип:
Паричникот Случај
Карактеристики:
маска
Бренд Име:
icovercase
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Sony-Ericsson
Големина:
5.2 inch
Модел:
за Sony Xperia Z5
Материјал:
СТП Кожа
Земја/Регион на Производство:
Кина

Слична стока во категоријата..