• Намалена цена
  • Ново
Гроздобер Масло, Восок Кожен Паричник Флип Случај За Samsung Галакси S9+ Со Картичка Задниот Потпирач Покритие За Samsung Галакси S9 Плус
zoom_in

Гроздобер Масло, Восок Кожен Паричник Флип Случај За Samsung Галакси S9+ Со Картичка Задниот Потпирач Покритие За Samsung Галакси S9 Плус

DEN 161.00 191.52

Износот
check Това е достапна


Answer : ___________________________ NOTE :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Продавачот за Испорака Метод Немаат Следење на Информации. Ако Ви Треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка, ве Молиме Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Epacket Или ЕМС.
Превозот Метод
Следење На Број
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус
НИКОЈ
Продавачот Превозот Methodc
НИКОЈ
Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
YES
EPacket
YES
EMS
YES
Опис :
Нови генерички Книга Тип Кожа Случај Количина : 1 Совршено дизајниран за вашиот мобилен телефон Високо Квалитетни и Издржливи, Книга тип отворање дизајн на Иновативни Тешко тело понудата е одлична за заштита на Нови Rubberized тешко пластика во внатрешноста, многу издржливи и мазна Лесно да се Инсталира и да ги Отстрани Исечок дизајн за Звучник, Микрофон, Екран, копчиња,камера и пристаништа Совршен за користење во било какви активности на отворено да се патува, да се заштити вашиот мобилен телефон на Специјален дизајн стојат дозволувајќи им на приказот Пејсаж за гледање видео Форма-одговара моделирани кожа случај обезбедува елегантни заштита 3 Вграден Кредитна Картичка Слотови Материјал : Синтетички Кожа надвор и rubberized пластика во внатрешноста на Додаток само, Телефонот не се вклучени.
Спецификации : Состојба : 100% Нов & Висок Квалитет
Материјал : СТП Кожа Достапни Боја : Црна, Winered, Црвена
Компатибилен со : За Samsung Галакси S9 Плус
НЕ За Samsung Галакси S9 Пакет се вклучени :
1 x Кожа Телефон Случај

Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S9 Плус
дизајн:
Бизнис,Обична,Гроздобер
Компатибилен Бренд:
Samsung
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Тип:
Паричникот Случај
Карактеристики:
За Samsung Галакси S9+ Плус
Мало Пакет:
No
Бренд Име:
elegaming
Големина:
6.2 inch
Материјал:
кожа
Карактеристики 1:
Паричникот Случај
Карактеристики 2:
Држачот На
Карактеристики 3:
торбичка случај
Карактеристики 4:
Флип Случај
Карактеристики 5:
картичка џеб
Карактеристики 6:
Кожа случај

Слична стока во категоријата..