• Намалена цена
  • Ново
Нови СТП Кожа Жените Паричникот За Жените Паричници Моден Бренд Дизајнер Долго Женски Purses Карта Носителот Дами Монета Чанта Спојки Торба
zoom_in

Нови СТП Кожа Жените Паричникот За Жените Паричници Моден Бренд Дизајнер Долго Женски Purses Карта Носителот Дами Монета Чанта Спојки Торба

DEN 218.00 370.08

Износот
check Това е достапна


Тип На Објект:
Паричникот
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Патент Poucht,Внатрешни Работи Оддел,Монета Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,За Држачот,Имајте На Ум Оддел
Бренд Име:
LEINASEN
Стил:
Моден
Објектот Висина:
10cm
Објектот Должина:
19cm
Број На Модел На:
s.a-82
Декорација:
Никој
Објектот Ширина:
1.5cm
Паричници:
Стандард Паричници
Паричникот Должина:
Долго
Објектот Тежина:
0.15kg
Главен Материјал:
PU
Обвивка Материјал:
Полиестер
Материјал Состав:
PU
Пол:
Жените
Трговија на големо:
Yes
Бесплатен превозот :
Yes

Слична стока во категоријата..