• Намалена цена
  • Ново
GZCZ 2018 Вистинска кожа Мажите Паричникот Стегач За Пари Држачот на Машки Чанта Капка Референци Слободно гравирање ПОРТФОЛИО ЧОВЕК Пари Торба
zoom_in

GZCZ 2018 Вистинска кожа Мажите Паричникот Стегач За Пари Држачот на Машки Чанта Капка Референци Слободно гравирање ПОРТФОЛИО ЧОВЕК Пари Торба

DEN 804.00 1489.44

Износот
check Това е достапна


1.Ве молиме оставете порака во нарачки ако ви треба гравирање ,или ние ќе брод како и обично-не гравирање.
2.Ве молиме оставете порака во нарачки она што сакате да гравирање.или ние ќе се направи гравирање на основната област и фонт.
На Пример :
Вашето име, А1 (Area1= A1, Area2= А2),F1(Font1=F1, Font2=F2..)
3.Гравирање треба земе околу 3-5 дена да го следат тоа.
4.Било какви други прашања за гравирање, ве молиме контактирајте со нас за да го потврдите.( модел на гравирање или посебна област ве молиме контактирајте со нас)
5.Нема гаранција за враќање или размена за гравирање предмети.

Тип На Објект:
Паричникот
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Висина:
9.5cm
Бренд Име:
GZCZ
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Писмо
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Објектот Должина:
11.5cm
Стил:
Моден
Број На Модел На:
GZ0023-Black-S(Карта Носителот/Мини Чанта/Vallet/Вистински Кожен Паричник)
Внатрешни работи:
Патент Poucht,Монета Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,За Држачот,Фото Носителот
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Паричникот Должина:
Краток
Објектот Ширина:
2.5cm (Male Wallet/Portomonee/Slim Wallet/Woman PURSE)
Пол:
Мажи
Материјал Состав:
Мажите Вистински Кожен Паричник (ПОРТФОЛИО ЧОВЕК/Машки Спојки)
Паричници:
Стандард Паричници
Објектот Тежина:
0.12KG (Rfid/Wallet Men/Coin Purse/Small Wallet/Clamp For Money/Walet)
Обвивка Материјал:
Полиестер

Слична стока во категоријата..