• Ново
Вистински/Вистински крокодил стомак кожа кожа банка за држачот на диск лиценца лична карта случај и паричникот чанта кафена боја
zoom_in

Вистински/Вистински крокодил стомак кожа кожа банка за држачот на диск лиценца лична карта случај и паричникот чанта кафена боја

DEN 4752.00

Износот
check Това е достапна


100% Вистински/Вистински крокодил кожа кожа банка за држачот на диск лиценца случај и паричникот бесплатна испорака
1.. Главен Материјал : 100% Вистински Python Кожа кожа, Алигатор кожа кожа
2.. Поставата : Вистински Кравја Кожа
3.. ОЕМ Прилагодено за Производство на Понудените Услуги.
100% Целосна Исплата Наплата Ако Ова Предмети Не Е Направен од Вистински Python Кожа Кожа.
Прикази на Python Кожа кожа Паричници од различни страни
Испорака :
Врз вас нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 работни дена откако вашата уплата е потврдена преку продавачот.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Враќање :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети во рок од 5 работни дена од денот на вашиот приемот на предмети за квалитет причини. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот за наплата на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување :
Ние исто така, обезбеди 6months бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите
Споредете РЕАЛЕН /ВИСТИНСКИ Крокодил Кожа Кожа со &&& Cowhide Врежана со Крокодил Шема
Она што други Услуги, ние може да понуди за Купувачите?
1.

Тип На Објект:
Паричникот
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Материјал Состав:
крокодил кожа кожа
Бренд Име:
anos кожата
Објектот Висина:
8cm
Стил:
Моден
Декорација:
Цртан Филм Печатење
Паричникот Должина:
Краток
Број На Модел На:
ANF-ORL19
Вистински Тип На Кожа:
крокодил
Објектот Ширина:
2.0cm
Пол:
Унисекс
Внатрешни работи:
Држачот,Имајте На Ум Оддел
Паричници:
Стандард Паричници
Затворање Тип:
Не Патент
Објектот Должина:
10cm
Објектот Тежина:
0.15kg

Слична стока во категоријата..