• Намалена цена
  • Ново
Есен Спорт Долги Панталони за Момчиња Девојчиња 1-8T Дете Joggers Sweatpants Пролет Деца Панталони Деца Секојдневен Солидна Панталони
zoom_in

Есен Спорт Долги Панталони за Момчиња Девојчиња 1-8T Дете Joggers Sweatpants Пролет Деца Панталони Деца Секојдневен Солидна Панталони

DEN 524.00 575.52

Износот
check Това е достапна


Ние секогаш ќе provice што на најдобар квалитет на производи со resonable цени!
Љубезно ве молиме да изберете големина, во согласност со реалните мерење на вашите Деца's Облека!
Производот Се Покаже
Повеќе Белешки за Корисниците
1. Плаќање
A. Aliexpress поддршка на Виза, Мастеркард, Western Union, и преведување преку банките.
Б. Сите плаќање, мора да се заврши во рок од 7-10 дена по донесување на ред, во спротивно ќе биде затворена од страна на системот.
2. Испорака
A. Сите предмети ќе биде предаден во рок од 3-4 работни дена по приемот на плаќање(со исклучок на сабота и недела).
Б. Ние само бродот за достава на адреса што се потврдува и со Зачувам. Пред да платите, ве молиме љубезно ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Ali Express се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.
В. Ние нема да бидеме одговорни за дополнителните трошоци како што се inport такси, данок, царина, ДДВ , и дека должност може ќе треба да плаќате кога вашите предмети пристигне во вашиот локален области.
D. Објект на локација во Кина. Меѓународни пратката ќе трае подолго време отколку за домашните, и испорака можеби задоцнување бидејќи на курирска компанија, ги локалните обичаи/давачки и некои други неизвесна фактори(празник, настани). Ако не го добиете вашиот пакет на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
3. Врати Се Прифати
А Ако не сте задоволни со нашата објектот, враќање е прифатлив рок од 14 дена по добивањето на тоа.
Б. испорака трошоци на враќање ќе бидат платени од страна на купувачот.
В. По добивање вратени предмети, ние ќе ви вратат на предмети цена.
4. Повратни информации
А Ние сме толку pround на примање многу повеќе пет ѕвездички позитивни повратните информации од нашите клиенти. Вашето задоволство е многу важна за нас. Ако не сте задоволни со нашата објект или имате било какви забелешки по добивањето на тоа, ве молам, ве молиме контактирајте со нас за решение. Ние гарантираме вашето 100% задоволство.
5. Контакт
Ако имате било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со Trademanager или Порака Cneter или е-Маил, ние ќе ви одговори на вашата порака во 48hrs. Ние и ветуваме дека ние ќе бидеме секогаш решавање на било какви проблеми за вас. Вашето задоволство е наша цел. Благодарение толку многу! И имаат многу убав ден!

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 12M
Одделот За Името:
Деца
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара Тип:
Редовни
Пол:
Унисекс
Декорација:
Никој
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
80-140cm
Бренд Име:
Berymond
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Панталона Стил:
Harem Панталони
Тип На Објект:
Целосна Должина
Половината Тип:
Средината
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Панталони
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Име:
Момчиња панталони Девојка
Големина:
1-8 Years

Слична стока во категоријата..