• Намалена цена
  • Ново
ТОПЛА Симпатична Бебе Панталони Деца Момче Девојка Harem Панталони Животинско Печатени Деца Долги Панталони Бели Bottoms Бебе Мода Панталони
zoom_in

ТОПЛА Симпатична Бебе Панталони Деца Момче Девојка Harem Панталони Животинско Печатени Деца Долги Панталони Бели Bottoms Бебе Мода Панталони

DEN 188.00 214.08

Износот
check Това е достапна


Нови Новороденче Симпатична 3 D Фокс Панталони !!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата
Ново во Мода Материјал : 100% Природен Памук
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Долги Панталони
Големина на Табела : Големина Должина Половината Возраст Совети 70 39 CM 20*2 СМ 0-6 Месеци 80 42 CM 21*2 СМ 6-12 Месеци 90 46 CM 22*2 СМ 12-18 Месеци 100 51 CM 23*2 СМ 18-24 Месеци
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
симпатична бебе панталони
Материјал:
Памук,Полиестер,Spandex
Пол:
Унисекс
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Одговара Тип:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал Состав:
Памук Мешавина Панталони
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Половината Тип:
Висок
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Целосна Должина

Слична стока во категоријата..