• Намалена цена
  • Ново
BIVIGAOS 2018 Пролет Лето Страна Вертикална Шарени Тенка Лен Harem Панталони корејски Лабава Секојдневен Панталони Harajuku Sweatpants Жени
zoom_in

BIVIGAOS 2018 Пролет Лето Страна Вертикална Шарени Тенка Лен Harem Панталони корејски Лабава Секојдневен Панталони Harajuku Sweatpants Жени

DEN 563.00 662.40

Износот
check Това е достапна


* Големина може да бидат различни од вашата земја, ве молиме контактирајте ме за големината, ако не сте сигурни дека вашата големина!
Детали За Производот :
Материјал : полиестер помеша Боја : црна, сива, розова, портокалова, каки, армијата зелената боја, ' рѓа црвено Големина : M, L ( еластичен појас ) (Таму може да биде 1-3 см грешка, и може да биде малку надвор боја, ако умот, ве молиме претпазливи да се купи! Ви благодарам !) ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА ( CM ) Големина Половината Колковите Crotch Должина M 56-82cm 92-110cm 30/32cm 92cm L 60-88cm 96-118cm 30/32cm 92cm ве МОЛИМЕ ОВОЗМОЖИ 1-3 CM(0.4-0.9 ВО)ГРЕШКА НА МЕРЕЊЕ
Некои објекти може да имаат мали несовршености на стил и боја, може да не биде 100% натпревар., измените кои сте ги видите тука, како што се компјутерски екран. Може да биде најблиску натпревар во фотографии. Ако имате било какви прашања, ве молиме прашајте!
Превозот и ракувањето со
Ние, исто така продаваат на други производи, ако треба други елементи, можете да пратите e-mail на нас, кажи ни производите информации (количина, бои и квалитетот на фотографијата ќе биде подобро). Ќе ја пресметаме цената и превозот на трошоците, обидете се да ви даде најдобра цена. Ви благодариме!
Превозот :
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 3-5 работни дена по приемот на вашата исплата
Ние брод објекти со ЕМС, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или Воздухопловната
Бесплатен Превозот :
?Сите предмети ќе биде бесплатен превозот од Кина Пост или Хонгконг Пост.
?Тоа ќе потрае 15-25 работни дена. За Египет, Јужна Америка и руски, тоа можеби се земе со 25-35 дена, дури и подолго, како на локалните Обичаи и Пост е време.
?За испорачување непречено и брзо, ние може да брод предмети преку други курир, одлуката на нас е финалето.
?Следење на Број ќе бидат испратени до вас преку e-mail по вашата нарачка е испраќаат.
?Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок. Причина за тоа е дека транзит време е многу зависеше и се обезбедени од страна на Поштенските Услуги.
Купувачот Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки . Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
Меѓународни Купувачи-Ве Молиме Имајте Во Предвид :
а)Увоз dutiesm даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија .Овие трошоци се на купувачот одговорност.
б)ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Големина:
M, L
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Drawstring
Одговара Тип:
Редовни
Пред Стил:
Станот
Декорација:
Џебови
Бренд Име:
BIVIGAOS
Материјал:
Полиестер,Лен
Шаблон Тип:
Шарени
Ткаенина Тип:
Плетени
Панталона Стил:
Harem Панталони
Број На Модел На:
Streetwear
Стил:
Preppy Стил
Половината Тип:
Средината
Должина:
Ankle-Length Pants
Големина:
M/L
боја:
црна, сива, розова, портокалова, каки, армијата зелената боја, ' рѓа црвена
Style1:
pantalones mujer
style2:
pantalones
Style3:
joggers жени
Style4:
joggers
Style5:
pantalon
style6:
Harem Панталони
Style7:
pantalon mujer

Слична стока во категоријата..