• Намалена цена
  • Ново
2018 пролет Дами широк нога панталони мода фармерки неврзан појас за жените Haren појас на студентите на сите натпревар тренд жени
zoom_in

2018 пролет Дами широк нога панталони мода фармерки неврзан појас за жените Haren појас на студентите на сите натпревар тренд жени

DEN 1003.00 1055.52

Износот
check Това е достапна


Големина:
25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Sunasia Masino
Пред Стил:
Станот
Ткаенина Тип:
Batik
Број На Модел На:
WMNZ - 702-1
Половината Тип:
Средината
Декорација:
Џебови
Материјал:
Полиестер,Spandex
Панталона Стил:
широк нога панталони
Затворање Тип:
Патент Летаат
Одговара Тип:
Лабава
Стил:
Повик
Должина:
Ankle-Length Pants
боја:
bule небото bule
Големина:
25,26,27,28,29,30,31,32

Слична стока во категоријата..