• Намалена цена
  • Ново
1035# Пурпурна 50Yards/многу 50mm Organza Декорација Подарок Панделки за Роденденски подарок Кутии и Позадина Декоративни Ткаенини Лента
zoom_in

1035 Пурпурна 50Yards/многу 50mm Organza Декорација Подарок Панделки за Роденденски подарок Кутии и Позадина Декоративни Ткаенини Лента

DEN 365.00 384.48

Износот
check Това е достапна


Име : Organza Лента
Материјал : 100% Полиестер
Ширина : 50mm
Должина : 50 метри/roll =45 Метри
можеби бојата ќе биде варира поради различни компјутери.
Здраво На Сите :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не мора следење на информации. Цел на лента Износ повеќе од 7ние ќе брод преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail. Помалку од 7ќе брод преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Посебен случај можеби нема да. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не мора следење на информации .и времето за испорака е многу долго, ве молиме да не се отвори спорот лесно.ние не може да го контролира шпедиција. ако ви е потребна за следење на информации(некои земја не поддржуваат Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Следење на информации), ве молиме изберете друга испорака начин. Ако вашата цел е итна, ве молиме изберете Експрес Испорака, и ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде големи попусти. и некои ред можеби и ние ќе брод преку Експрес од наша страна, бидејќи ние мислиме дека тоа е подобро за време на пристигнувањето. Ние ќе ги користат најдобрите испорака начин за вашата нарачка. Бизнис се базира на Кредибилитет. Имаш доверба во нас. ние брод цел за тебе. Нормално, ние ќе брод вашата нарачка во рок од 5days. Ние не го прифати итна цел, ако ви треба производи итно, ве молиме изберете експрес испорака. Политика На Враќање 1. Кога ќе добиете цел, pls увид тоа веднаш да бидете сигурни дека тоа одговара на описот во листата. Ако нешто е незадоволителен, ве молиме контактирајте со нас . ние ќе се потрудиме да се реши тоа за вас. 2. Ако објектот е дефектен,ве молиме да не известите во рок од 7 дена од денот на испорака,Сите предмети мора да бидат вратени во нивната состојба, со цел да се квалификува за враќање или размена на стоки. Повратни информации : ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации ,Ние веруваме комуникација е најдобар начин да се добие преку било каков проблем, па pls се чувствуваат слободни да не контактирате за било каков проблем. Ние и ветуваме да се даде сте задоволни резолуција врз основа на нашето богато искуство на онлајн продажба.
50pcs/многу светло виолетова полн цвет Корист Подарок Бонбони Кутии празник материјали свадба покани партија supplies10.5*8*4.5 cm US$ 7.99 /многу
парчиња / многу
50pcs/многу полн цвет бонбони кутија покани за свадба wedding подароци и корист празник материјали 6.5*6.5*4.5 cm US$ 6.12 /многу
парчиња / многу
50pcs/многу полн цвет бонбони кутија покани за свадба wedding подароци и корист празник материјали 6.5*6.5*4.5 cm US$ 6.12 /многу
парчиња / многу
Нови 50pcs трапезоидна форма бонбони кутија, јасно пвц кутија за завиткување бонбони и чоколади 7*7*6cm US$ 13.

Големина:
50mm
Тип На Производ:
Панделки
Број На Модел На:
50mm
Ширина:
2
Ткаенина Тип:
organza
Техника:
Жакард
Шема:
Полна Боја
Стил:
Двојно Лице
Материјал:
100% Полиестер
Ролери Нијанси:
Други Празнична & Партија Материјали
is_customized:
Yes

Слична стока во категоријата..