• Намалена цена
  • Ново
Mesh Лента Полиестер Солидна Боја Чипка 1-1/2 38mm Висок Квалитет DIY Свадба за Шиење Облека & Ткаенина Додатоци BBXU-030
zoom_in

Mesh Лента Полиестер Солидна Боја Чипка 1-1/2 38mm Висок Квалитет DIY Свадба за Шиење Облека & Ткаенина Додатоци BBXU-030

DEN 660.00 768.00

Износот
check Това е достапна


♥ Добредојдовте на нашиот магазин ♥
Стил : Лента
Димензии (ширина) : 1-1/2" (38mm)
Боја : Исто како на сликата подолу
Пакет : 40yards/многу.
No : BBXU-030
Употреба : се Направи бебе коса лакови, ги красат мини топ капи, декорација девојки фустани, украси за прослави од свадба, украсени Фестивал партија, итн.
Ве молиме имајте во предвид дека лента Бои може да се разликува малку поради монитори
ПЛАЌАЊЕ
Плаќањето мора да се примени во рок од 7 дена по аукција затворање или последна купи објект за Комбинирано Плаќање/Испорака
Пратката ќе биде испратена само по исплата е расчисти.
За било превозот попуст (ако е применливо), ве молиме почекајте додека не добиле фактура од продавачот, пред да се изврши плаќање.
ПРЕВОЗОТ
Ние ги користиме Кина Пост да ја испорача вашата parl; Како и во Кина толку долго растојание на превозот. Ве молиме љубезно ве молиме да се разбере превозот време подолго од вашиот локален продавач. Па нормално превозот време :
Во текот 2kg sent items (пратени ставки страна на Ems Express. како што вкупната тежина имаат над 2kg, не?т испратите по препорачана Пошта во 1 парцела.
САД : 11-23business дена
О : 11-23 работни дена
Европа : 15-25 работни дена (Русија : arround 75days)
Сепак, понекогаш може да биде одредено задоцнување, во царинската бришење или испорака. Ве молиме бидете сигурни дека имате доволно трпение пред ставањето на вашите понуди/наредби.

боја:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
1-1/2
Бренд Име:
PPCrafts
Ткаенина Тип:
organza
Техника:
Никој
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
BBXU-030
Шема:
Полна Боја
Материјал:
100% Полиестер

Слична стока во категоријата..