• Намалена цена
  • Ново
РОЗОВА боја 25мм Широк Свила Сатен Лента Полиестер Лента За Свадба Партија Божиќ Декорација рачно изработени Webbing Кутија DIY Пакет
zoom_in

РОЗОВА боја 25мм Широк Свила Сатен Лента Полиестер Лента За Свадба Партија Божиќ Декорација рачно изработени Webbing Кутија DIY Пакет

DEN 43.00 48.00

Износот
check Това е достапна

100% Нов Бренд Материјал : Сатен Боја : Како на Сликата Големина : 1" (25мм)Широк
Должина : 5 /20yards(1roll)

Големина:
5 yard, 20 yard
Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
suoja
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Никој
Број На Модел На:
2018030608
Ширина:
1
Стил:
Единствен Лик
Ткаенина Тип:
Сатенски
Шема:
Полна Боја

Слична стока во категоријата..