• Намалена цена
  • Ново
виолетова 5yard 30мм Широк Свила Сатен Лента Полиестер Лента За Свадба Партија Божиќ Декорација рачно изработени Webbing Кутија DIY Пакет
zoom_in

виолетова 5yard 30мм Широк Свила Сатен Лента Полиестер Лента За Свадба Партија Божиќ Декорација рачно изработени Webbing Кутија DIY Пакет

DEN 69.00 76.32

Износот
check Това е достапна

100% Нов Бренд Материјал : Сатен Боја : Како на Сликата Големина : 40mm Wide
Должина : 5 метри(1roll)

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
suoja
Материјал:
100% Полиестер
Техника:
Никој
Број На Модел На:
2018030613
Ширина:
1
Стил:
Единствен Лик
Ткаенина Тип:
Сатенски
Шема:
Полна Боја

Слична стока во категоријата..