• Ново
1 пар Шок-абсорбента Жените Спортски Масажа Дише Силиконски Гел Нога Табани Лак за Поддршка на Ортопедски Plantar Fasciitis S/L
zoom_in

1 пар Шок-абсорбента Жените Спортски Масажа Дише Силиконски Гел Нога Табани Лак за Поддршка на Ортопедски Plantar Fasciitis S/L

DEN 186.72

Износот
check Това е достапна


1 пар Шок-абсорбента Жените Спортски Масажа Дише Силиконски Гел Нога Табани Лак за Поддршка на Ортопедски Plantar Fasciitis S/L
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Арх поддршка може да ви даде инстант олеснување од болно сводови
На силиконски апсорбира влијанието на целата нога и може да помогне намалување на стресот и напорот на глуждот, коленото и долниот дел на грбот
Спречување на болни триење на топки на нозете и не се лизга дизајн дава сигурна потпора.
Обезбедуваат одлична стабилност и амортизирање ефект. Помогне да се спречи горење болка во стапалото.
Шок-абсорбента : го намалува мускулни болки и болки.
Дизајнирани за да се намали притисокот на колената и грбот при одење или стоење за подолг период на време.
На insole може да се прилагодени на вашиот сопствен големина
Спецификации :
Материјал : Силикон
Главната Боја : Сина
Големина : S, L
S : 28 x 8.5 cm(L x W), Погодни За Женски големина 36-42
L : 32 x 9.5 cm(L x W), Погодни За Машки големина 42-47
Пакетот вклучува :
Еден Пар на Табани

боја:
Големина S, Големина L
Тип На Објект:
Нога Нега Алатка
Тип:
Нога Печ
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
Нога Табани Лак Поддршка
Големина:
S, L Size
Бренд Име:
YANQINA

Слична стока во категоријата..