• Намалена цена
  • Ново
10/20/50pcs Празни 2X3ML Двојна Глава Маскара Цевка DIY рачно изработени Eyelash Шише Козметички Refillable Сад Шминка Нови Патни
zoom_in

10/20/50pcs Празни 2X3ML Двојна Глава Маскара Цевка DIY рачно изработени Eyelash Шише Козметички Refillable Сад Шминка Нови Патни

DEN 1246.00 1354.56

Износот
check Това е достапна


DIY Празни Двојна Глава Злато Црна Маскара Цевка Eyelash Течни Шише
Детали за производот :
1. Материјал : Пластика
2. Боја : Златна и Црна
3. Капацитет : Една страна 3ml, Вкупно 6ml
4. Големина : 138x15mm
Производ фотографии :
Голема цел, со голем попуст, pls контактирајте го сервисот!
Плаќање
Зачувам/Кредитна картичка/Web Money.итн
Превозот
1. Како и обично, ќе ја пратите пратката во рок од 48 часа откако ќе ја добиете вашата исплата. И ако сте се поставени со цел, pls контактирајте со нас.
2. Ние ќе се потрудиме да обезбедиме повеќето reliableand достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време,ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за разбирањето!
Враќање
1. За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутијата и сите додатоци. Купувачи е одговорен за враќање превозот цена .
2. Ве молиме контактирајте со нас пред да се врати на објектот, ние ќе ви понуди право на враќање адреса.
Повратни информации
1. Ако сте задоволни со купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка од 5.
2. Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин.
Ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Ви благодариме за ur посета и купување!

Спецификации:
10pcs, 20pcs, 50pcs
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
JR0001
Големина:
3ml

Слична стока во категоријата..