• Намалена цена
  • Ново
5ml 10ml Килибар Стаклени Шишиња Dropper за Етерични масла Ароматерапијата Козметички Контејнери 5CC Килибар Стаклено Шише со Пластична Капа
zoom_in

5ml 10ml Килибар Стаклени Шишиња Dropper за Етерични масла Ароматерапијата Козметички Контејнери 5CC Килибар Стаклено Шише со Пластична Капа

DEN 3831.00 4075.20

Износот
check Това е достапна


100pcs/многу
Димензии :
5ml :
Висина вклучуваат Капа 54mm
Кол 22mm
10ml :
Висина вклучуваат Капа 62mm
Кол беа 25,5 mm

Спецификации:
10ml, 5ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
BH0415
Големина:
5ml 10ml
Бренд Име:
sambette
Материјал:
Стакло

Слична стока во категоријата..