• Намалена цена
  • Ново
ДОКСА 06A905115D 1.8 Т Палење на Моторот Серпентина За A4 A6 TT Allroad Octavia Седиште Леон Кордоба ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Jetta Голф MK4 Бора Златица
zoom_in

ДОКСА 06A905115D 1.8 Т Палење на Моторот Серпентина За A4 A6 TT Allroad Octavia Седиште Леон Кордоба ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Jetta Голф MK4 Бора Златица

DEN 1300.00 1667.04

Износот
check Това е достапна

Дел No. : 06 B905115 B 06 A905115 D 06 B905115 H 06 B905115 J 06 B905115 L 06 B905115 M 06 B905115 R 06 B905115 T Друг Дел Бр. : 06 B 905 115 B 06 A 905 115 D 06 B 905 115 H 06 B 905 115 J 06 B 905 115 L 06 B 905 115 M 06 B 905 115 R 06 B 905 115 T име на Производ: 06 A905115 D Палење на Моторот Серпентина За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Бора 1.8
Одговара Модели: За "ФОЛКСВАГЕН" Passat 2003-2005 1.8 ТУРБО 2.0(ALT) За "ФОЛКСВАГЕН" Голф 2003-2006 1.8 ТУРБО За "ФОЛКСВАГЕН" Jetta 1999-2005 1.8 ТУРБО За "ФОЛКСВАГЕН" Буба 1999-2010 1.8 ТУРБО За "ФОЛКСВАГЕН" Бора 1999-2005 1.8 ТУРБО За A4 2001-2008 1.8 ТУРБО 2.0(ALT) 2.0 Т 2.5 TDI 1.9 TDI За A4 Quattro 2001-2005 1.8 L За A6 1998-2005 1.8 ТУРБО 2.0(ALT) 2.7(СЕ БЕС) За A6 Quattro 2003-2004 2.7(СЕ, БЕС) За TT 2003-2006 1.8 ТУРБО За TT Quattro 2001-2002 1.8 L За Allroad Quattro 2003-2005 2.7(СЕ БЕС) За Octavia 1997-2010 1.8 ТУРБО За Врвен 2001-2008 1.8 ТУРБО За Седиште Леон 2002-2006 1.8 ТУРБО За Седиште Кордоба 1999-2009 1.8 ТУРБО За Седиште Толедо 2002-2004 1.8 ТУРБО
ПРЕВОЗОТ
(1) Превезува во 1 работен ден по добивање на уплатата во целост.
(2) Сите стоки ќе бидат испратени надвор од Кина во добра обична кафеава кутија состојба.
(3)Следење на број, ќе бидат доставени до купувачот за референца по испраќаат.
(4)Ние нудиме забрзан меѓународен транспорт 3-7days да пристигне во светот. Време на испорака варира во зависност од вашата локација и превозот агент можете да изберете.
КАКО ДА СЕ НЕ ГАРАНЦИЈА
1.Објектот е нов и доаѓа со гаранција.
2.Како да се не гаранција :
(1) гаранцијата ќе бидат опфатени со природни погрешни не вклучувајќи вештачки оштетени.
(2)Ако примите неисправни објект во рамките на гарантниот период. Купувачите треба да се забележи ни во рок од 3 дена и се земе слики да ни се појавуваат на штета дел и надвор од пакетот.
(3) ќе се обиде да помогне да се реши проблемот со e-mail.
(4) Враќање поштарина е купувачот одговорност. Ако тоа е проблемот на квалитетот после нашата проверка. ние ќе ги испрати истите нов објект за вас за бесплатно.
(5) Ако штетата е направена од страна на погрешна работа. Ве молиме да се постави нова цел.
ЗА ЦЕНАТА
Нашата цена е цена со исклучок на тарифите. Но ние имаме одговорност да соработуваат со клиенти за да се заврши царинење.

Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Производителот Дел Број:
06A905115D
Палење Тип:
Посебна Палење
Материјал:
Метал
Бренд Име:
докса
Осветленост Дел Број:
06A905115D 06B905115B 06B905115H
Тип:
Отворете Магнетно

Слична стока во категоријата..