• Намалена цена
  • Ново
Вез се Сметаат Крстот Бод Колекции Везана - Занаети 14-каратно DMC DIY Уметност рачно изработени Украси - Бебе Прво Божиќ
zoom_in

Вез се Сметаат Крстот Бод Колекции Везана - Занаети 14-каратно DMC DIY Уметност рачно изработени Украси - Бебе Прво Божиќ

DEN 1063.00 1329.12

Износот
check Това е достапна


Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Бебе Прво Божиќ Од : М&W E-commerce, Inc. Бода : 182w x 254h Големина : 13" x 18" (33.0 x 46.1 cm) се Вклучени во овој комплет се : белата боја на 14 смета Aida x-бод ткаенина, Боја Симболи на Табелата, колор-кодирани тема палета и конец сепаратор со presorted 6-насоки памук везови конец, игла и заврши и англиски инструкции ~ Сè што треба да се заврши овој Крст Бод проект!
1. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
2. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
3. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз сте во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
1. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
2. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
3. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
1. Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
2. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
3. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Материјал:
100% Памук
Стил:
Американски Стил
Тип:
Пакет
Бренд Име:
Ankicoleman Дизајни
Шаблон Тип:
Портрет
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
PVC кеса
Техника:
Предиво Обоена
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Поставете Тип:
крстот бод
Вез Метод:
Крстот-бод Работа

Слична стока во категоријата..