• Намалена цена
  • Ново
14CT 11CT Крстот Бод Комплет Слива Орхидеи Бамбус Chrysanthemum рачно изработени DIY Дневна Соба Декорација Извезени Слики
zoom_in

14CT 11CT Крстот Бод Комплет Слива Орхидеи Бамбус Chrysanthemum рачно изработени DIY Дневна Соба Декорација Извезени Слики

DEN 553.00 892.80

Износот
check Това е достапна


Извезена крпа големина : 11 CT 51x91cm 14 CT 40x71cm

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted, 14CT Печатени, 11CT Печатени
Стил:
Пастирски
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Бренд Име:
Радост Недела
Шаблон Тип:
Растенијата
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
PVC кеса
11CT:
51x91
14CT:
40x71
Број На Модел На:
H068

Слична стока во категоријата..