• Намалена цена
  • Ново
Новиот Дизајн На Жените Секси Сатен Свила Pajama Поставите Чипка Прашка Шорцеви Одговараат На Облека 3 Парчиња Pyjama Поставува Домот Дома Одговараат Sleepwear
zoom_in

Новиот Дизајн На Жените Секси Сатен Свила Pajama Поставите Чипка Прашка Шорцеви Одговараат На Облека 3 Парчиња Pyjama Поставува Домот Дома Одговараат Sleepwear

DEN 714.00 892.32

Износот
check Това е достапна


Camisole Големина Должина Биста Облека Големина Должина Рамо Ракав
Една Големина 69cm 85-95cm Една Големина 88cm 45см 60см
Совети : Можна пристрасност поради прирачник за мерење на 1-3cm.

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Пижами
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Должина:
Shorts
Материјал:
Spandex,Полиестер
Материјал Состав:
Полиестер
Јака:
V Деколте
Број На Модел На:
dya245
Сезоната:
Есен

Слична стока во категоријата..