• Намалена цена
  • Ново
Детски пижами поставите лето момчиња облека без ракави памук sleepwear малите деца е тенка pyjamas бебе вест одговара
zoom_in

Детски пижами поставите лето момчиња облека без ракави памук sleepwear малите деца е тенка pyjamas бебе вест одговара

DEN 528.00 753.60

Износот
check Това е достапна


2018 топла Продажба Девојки Nightdress и Пижами
ПОДГОТВИ ПРАТКАТА ВРЕМЕ, Поради ние се справи со голем број на нарачки секој ден, обично ние ќе организира пратка во рок од 1-7 дена, ве молиме почекајте трпеливо и извинуваме за непријатностите вас. ИСПОРАКА на ВЛАДАТА на САД/Франција/Шпанија/Холандија/Чиле превозот од Ali Express Стандард Превозот 10-25 дена од Другите земји укажуваат на тоа купувачи изберете Кинески поштенски, може да спаси многу од товар. ЗА ДАНОЧНИ Во повеќето случаи, купувачот не треба да плаќаат никакви царински. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна. Ние не сме одговорни за било царинска такса; ве молиме проверете на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата земја; купувачот треба да се разбере оваа ситуација. Искрено се извинуваме за сите непријатности. ЦЕЛ на ИНФОРМАЦИИ Сите купувачи треба да се обезбеди целосна име и детални адреса во ред. 1. Ние го прифаќаме Ali Pay Запад Унија, Moneybooker и TT.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа ако имате било какви проблеми за плаќање.

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Бренд Име:
EJIAMEIJR
Материјал:
Памук
Пол:
Момчиња
Стил:
Цртан филм
Број На Модел На:
HX348
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Големина:
6-22
Јака:
Околу Врат
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Пижами
Референтна висина:
90--165CM
Текстура на долна облека:
Памук
Погодни за сезоната:
Лето
Функција:
Антисептик и antiodorization
Соодветна возраст за долна облека:
2 - 15 години

Слична стока во категоријата..