• Намалена цена
  • Ново
MIYOCAR персоналните било име прекрасна сина и бела дрвена монистра атарот клип носителот pacifier клипови носителот/Teethers клип за бебе
zoom_in

MIYOCAR персоналните било име прекрасна сина и бела дрвена монистра атарот клип носителот pacifier клипови носителот/Teethers клип за бебе

DEN 342.00 360.00

Износот
check Това е достапна


Добредојдовте на нашата продавница!
Не треба да барате pacifer или teether,и без валкани pacifer,teether или играчки, ништо повеќе!Ослободувањето на мајка раце,Добри пријатели за mohers.
Забелешки : на Бебето треба да бидат згрижени во добро и безбедно enviorment,корисниците мора да знае дека овие клипови се рачно изработени,иако се обидовме најдобро да се направи тоа доволно безбедно за деца ги користат, но бебето не може да се користи без возрасни покрај тоа,и не може да се користи кога бебето спие.ве молиме редовна проверка на клипови и stoping користење на тоа, ако било штета да се случи.

Превозот
Ветено од страна на Продавачот
Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и конкурентна цена.Целосно верувам ни дека објектот ние снабдување со вас е појавување на цената.
Испорака
Краток Обработка на Време : Откако ќе добиете потврда на уплатата од нашата продавница, ние ќе ги испрати вашите предмети во 3-7days .За бесплатен превозот што ќе се користи во Кина се регистрирани пост или Хонгконг регистрирани пост. ако имате било каков проблем во врска со превозот ве молиме љубезно дозволете ми да знам .
Ние ќе ве известиме онолку долго колку што предмети се испраќаат.
Предмети ќе пристигне во 5-20 Работни Дена нормално.
Увозни давачки
Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Ние ќе ја испратите вашата парцели како подарок и го прогласи законот вредност под $50 за да се обидуваме се потрудиме да се избегне вашиот царинска такса.
Политика На Враќање
Откако сте го примиле пакетот, ве молиме ни e-mail во рок од 3 дена ако не сте задоволни или не се штети во транспортот. Но мора да ни даде фотографии од нив да го докаже тоа.
Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме имајте ги во иста состојба како што била испратена. Ние ќе рефундирање на дека по што доби тоа, но наплата износ ќе не вклучува превозот цена.
Ве молиме овозможи до 5 Работни Денови за нас да се процесира вашата вратени предмети.
Позитивни Повратни Информации
Повратни информации е многу важно .
Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги, Пост добра повратна информација за нас ве молам, ние ќе го направиме тоа за вас, исто така, и да ви даде повеќе попуст во следната цел.
Ако сте незадоволни со нашите предмети, ве молиме да не?т ни даде негативна повратна информација веднаш. Ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви даде добро решение. Ако не, Пост Негативни повратни информации не е доцна.
Контактирајте Со Нас
Ако има некој друг проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ние ќе ви одговори што ПОБРЗО!

Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
001
Бренд Име:
MIYOCAR

Слична стока во категоријата..