• Ново
30pcs Шарени Пердув Цртан филм Хартија Ознаки Порака Картички Студентите Канцелариски
zoom_in

30pcs Шарени Пердув Цртан филм Хартија Ознаки Порака Картички Студентите Канцелариски

DEN 143.04

Износот
check Това е достапна


30pcs Шарени Пердув Цртан филм Хартија Ознаки Порака Картички Студентите Канцелариски
100% сосема нов и висок квалитет. Карактеристики : Погоден за студенти, писател, читателот и така натаму. Тоа ќе биде добар избор за подароци. Тоа е забавен начин да се задржи вашата страница означени. Повеќенаменски, тоа е ознака, исто така, може да се белешка, лесен за читање. Хартија Ознака само, други додатоци демо на сликата не е вклучен! Спецификација : Материјал : Хартија Големина : 15.5x4.5cm/6.10x1.77" Боја : Како на слики прикажани Количина : 30 Компјутери различни ознаки Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 30 x Хартија Ознака (во една кутија)

Тип:
ознака за страница
Бренд Име:
OOTDTY
дизајн:
Цртан филм
Материјал:
Хартија

Слична стока во категоријата..