• Намалена цена
  • Ново
4pcs Отворено Кампување Пешачење Садови Backpacking Готвење Пикник Сад Тенџере Пан Сет
zoom_in

4pcs Отворено Кампување Пешачење Садови Backpacking Готвење Пикник Сад Тенџере Пан Сет

DEN 808.00 985.92

Износот
check Това е достапна


4pcs Отворено Кампување Пешачење Садови Backpacking Готвење Пикник Сад Тенџере Пан Сет
И тенџере и пан имаат виткање рачки за простор за заштеда на енергија и компактност. Овој сет е идеален за кампување, backpacking, пешачење, подготвеност за итни, или како дел од опстанок комплет. Кога се готви во собата е опремена заедно (со капак од тенџере) за патување и складирање, тоа содржи соба да носат шпорет, натпревари, леќата, сол, црн пипер, сунѓер и многу други работи да се задржи вашата целокупниот простор потрошувачка на минимум. Дршката е свитлива и лесен за чување, со силиконски цевка покрие за да се заштити вашиот од горење На мрежа торба беше вклучен како подарок Материјал : Алуминиум легура Свитлива големина : 17 x 14cm (H x Д) Мал капак големина : 11.5 x 6cm Голема капак димензии : 13 x 6.5 см Мало тенџере големина : x 12.5 10.5 см Големо тенџере големина : 14 x 11cm Боја : Сива Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. 2. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе. 3. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ). 4. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.

Расположливиот:
No
Капацитет:
1-8
Стил:
Отворено
Со Кулер Торба или Не:
No
Може да се Одржи во Врела Вода или Не:
Применливи
Вода Прочистување Методот:
Никој
Бренд Име:
OOTDTY
Прочистување Методот:
Никој
Со прибор за на маса или Не:
No
Пати:
No
Материјал:
Алуминиум Легура
Капацитет:
1L
Тип:
штип
торба стил:
Никој
Изглед:
Бубрезите Форма
Слама Должина:
Стандард (100 см)
Модел:
Пикник Сад Тенџере

Слична стока во категоријата..