• Намалена цена
  • Ново
100pcs/многу Гроздобер Ѕид Монтирани Настроената Вино Пиво Сода Стакло Капа Шише Настроената Кујна Бар Подарок Цинк Легура За 65x60x30mm
zoom_in

100pcs/многу Гроздобер Ѕид Монтирани Настроената Вино Пиво Сода Стакло Капа Шише Настроената Кујна Бар Подарок Цинк Легура За 65x60x30mm

DEN 8299.00 8736.00

Износот
check Това е достапна


Карактеристики Име : Пивско Шише Настроената Лесно се инсталира, трајни Уникатен ѕид дизајн, лесен, анти- ' рѓа Материјал : Цинк легура Големина : 65x60x30mm Завртка Дупка со Дијаметар : Околу 5.5 мм Количина : 100pcs/многу се Користат во кујна, бар, игра соба, club куќата, гаражата или брод,и др.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки како и брзо, како possibl

боја:
МИКС ОД БОИ
Тип:
Отварачки
Број На Модел На:
LZ1602
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
ETRSUNTECH
Метал Тип:
Цинк Легура
Отварачки Тип:
Шише Отварачки

Слична стока во категоријата..