• Намалена цена
  • Ново
ROPIO 3M 30LEDs Ѕвезда Сребро String Светлина Бакарна Жица АА Батерија Управувана Самовила Светла За Дома Божиќ Свадба Партија Оркестарот
zoom_in

ROPIO 3M 30LEDs Ѕвезда Сребро String Светлина Бакарна Жица АА Батерија Управувана Самовила Светла За Дома Божиќ Свадба Партија Оркестарот

DEN 172.00 220.32

Износот
check Това е достапна

ROPIO 3 M 30 LEDs Ѕвезда Сребро String Светлина Бакарна Жица АА Батерија Управувана Самовила Светла За Дома Божиќ Свадба Партија Оркестарот Спецификации : Точка Име : Сребрена Ѕвезда string светлина со АА батерија Должина : 3m Led кол : 30 Led Емитуваат Боја : Топло бела Материјал : Сребрена Жица Напон : DC 3 V Водоотпорен : IP65 Батеријата Кабел должина : Околу 30cm Работата : АА батерија (не се вклучени) Примена : Божиќ,Свадба,забава,Дома,Хотел,КТВ,Shopwindow,Двор. Пакет : 1* Сребрена светлина (Во ПВЦ кутија) Забелешка : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме! 2.Ова ДОВЕДЕ Сребрена светлина е водоотпорен ,сепак Батеријата Кутија е не .

Емитуваат Боја:
топло бела
Wattage:
3M 30LEDs
Тип На Објект:
Монистра
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Обликот:
Ѕвезда
Приклучок Тип:
Никој
Водоотпорен:
Yes
Број На Модел На:
RO-007
Бренд Име:
ROPIO
Напон:
3V
Точка име :
Ѕвезда Сребро string светлина со АА батерија
Должина:
3m
Led количина:
30 Led диоди
Емитуваат Боја:
топло бела
Материјал:
сребрена жица
Напон:
DC 3V
Водоотпорен:
IP65
Батеријата должина на Кабел:
околу 30cm
операција:
АА батерија (не се вклучени)

Слична стока во категоријата..