• Намалена цена
  • Ново
Плус Големина Пролет Преголеми Искинале Дупка Тексас Јакна 4Xl 5Xl Долг Ракав Секојдневен Лабава Фармерки Грб Жените Секојдневен Блузи Палта
zoom_in

Плус Големина Пролет Преголеми Искинале Дупка Тексас Јакна 4Xl 5Xl Долг Ракав Секојдневен Лабава Фармерки Грб Жените Секојдневен Блузи Палта

DEN 1133.00 1920.00

Износот
check Това е достапна


Мерка вашиот грб со следниве чекори
(1)Стави вашиот најмногу одговара на грб исправен и рамна .
(2)Мерката на рамо/ракав должина/биста како на сликата.
(3)Изберат правото големина според подолу големина на табелата.
(4)Не го мерка на вашето тело, големината не е во РЕД .
Детали слика :
Плус Големина Пролет Преголеми Искинале Дупка Тексас Јакна 4 Xl 5 Xl Долг Ракав Секојдневен Лабава Фармерки Грб Жените Секојдневен Блузи Палта
Големина Споредба (Само за референца)

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Декорација:
Копчето,Гроздобер,Дупка,Џебови,Излитен
Затворање Тип:
Еден Гради
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
183088
Облека Должина:
Редовни
Тип:
Лабава
Дебелина:
Стандард
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Пак надолу Јака
Маскирани:
No
Материјал:
Памук,Viscose
Бренд Име:
KINSAGA
Стил:
Повик
Половината:
Лабава
Стил:
Моден неврзан
Ткаенини:
Тексас
Плус Големина:
S M L XL XXL XXXL 4XL 5XL Голем двор Голем Плус Големина
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима Падне Жените Полна Големина Фармерки Женски
Краток Одмор Секојдневен Панталони Панталони:
Домот Симпатична стилски Класичен boho Плажа Секси Дечко Диви Канцеларија
Фабриката Добар Квалитет:
Евтини Цена Брод Брзо Нови Пристигнување Полна Големина Фармерки Светот Мода Продавница
Висок Квалитет Бутик на Линија:
Англија Британски велика британија Европски и Американски Стил Ѕвезди Модел Покажува Продавница
Пол:
Дами Жените Жена Женски Feminina Feminino Пропушти Femme Дама Monos

Слична стока во категоријата..