• Ново
Жените Зимска Јакна Грб Вистински Raccoon Крзно Худ Мода Overcoat Згусне Облека Топла Јакна Црна Голема Големина Црвена
zoom_in

Жените Зимска Јакна Грб Вистински Raccoon Крзно Худ Мода Overcoat Згусне Облека Топла Јакна Црна Голема Големина Црвена

DEN 4008.00

Износот
check Това е достапна


Жените Зимска Јакна Грб Вистински Raccoon Крзно Худ Мода Overcoat Згусне Облека Топла Јакна Црна Голема Големина Јакна

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Лабава
Број На Модел На:
6956
Дебелина:
Дебели
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
Мандарински Јака
Маскирани:
Yes
Материјал:
Полиестер,Spandex
Декорација:
Никој
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
DTYNZ
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни

Слична стока во категоријата..