• Намалена цена
  • Ново
YAGENZ Нови Жените Тексас Јакна 2017 Есен Зима Лабава Плус Памук Топло Женски Секојдневен Блузи Гроздобер Маскирани Плус Големина Дама Грб
zoom_in

YAGENZ Нови Жените Тексас Јакна 2017 Есен Зима Лабава Плус Памук Топло Женски Секојдневен Блузи Гроздобер Маскирани Плус Големина Дама Грб

DEN 2374.00 4655.04

Износот
check Това е достапна


ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА Големина(cm) Ракав lenght Должина Половината Биста Рамо Хип големина M 57 77 / 94 38 / L 58 78 / 99 39 / XL 59 78 / 104 40 / 1 Lnch=2.54 см
Совети : Точка мери од страна на страна, тоа би можело да биде од 2-3cm различни,и различни монитори може да биде малку differnt на боја на сликата

Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Тип:
Широк-waisted
Бренд Име:
YAGENZ
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Маскирани:
Yes
Декорација:
Шема,Џебови,Патентите
Број На Модел На:
жените тексас јакна
Материјал:
Spandex,Памук
Јака:
Пак надолу Јака
Шаблон Тип:
Печати

Слична стока во категоријата..