• Намалена цена
  • Ново
ВЕКТОР Супер Strech Сурфање и Нуркање Панталони за Жени Пливање, Веслање Едрење Сурфање Wetsuit Surf Бански Осип Чувари QS20007
zoom_in

ВЕКТОР Супер Strech Сурфање и Нуркање Панталони за Жени Пливање, Веслање Едрење Сурфање Wetsuit Surf Бански Осип Чувари QS20007

DEN 748.00 1151.52

Износот
check Това е достапна


Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Осип Стражари
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Најлон,Полиестер,
Пол:
Жените
Бренд Име:
ВЕКТОР
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
QS20007

Слична стока во категоријата..