• Ново
Осигурач Модул,8 Позиција Осигурач Панел Планината Енергија Дистрибуција Модул Одбор.
zoom_in

Осигурач Модул,8 Позиција Осигурач Панел Планината Енергија Дистрибуција Модул Одбор.

DEN 959.04

Износот
check Това е достапна

8 Позиција Осигурач Модул Одбор, со осигурувачот не успеваат индикација функција,За 100-250 VAC. Осигурач носители за 5x20mm(Dx L) цевка осигурач. Спецификација : FR-4 стаклени влакна PCB, dual бакар слоеви. Димензии : 72.5 mm x 145mm x16mm (W x L x H ). Работа напон : 100-250 VAC,Макс. работат на струјата : 6.3 Amp. Терминал блок спецификации : Жица спектар - 24-12 AWG. Лента должина - 5мм. Завртки - М3,челик,Цинк позлата. Pin насловот и Кафез - Месинг.
Превозот :
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Политика На Враќање :
Ако објектот е дефектен, ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена, може да избор пари назад или предмет на размена.
Контакт со нас на :
За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. поради временската зона разлики, ние не може веднаш да ти одговорам, но ние и ветуваме да ти одговорам во рок од 24 часа.

Материјал:
Сребро.
Број На Модел На:
FH-PU8G-G1-1
Кршење Капацитет:
Висок
Употреба:
Висок Напон
is_customized:
Yes
Стандарди За Безбедност:
АДС

Слична стока во категоријата..