• Намалена цена
  • Ново
5 Компјутери Панел Монтажа на Шасија Осигурач Држачот за 5x20mm Стакло Осигурувачи 10A 250V
zoom_in

5 Компјутери Панел Монтажа на Шасија Осигурач Држачот за 5x20mm Стакло Осигурувачи 10A 250V

DEN 49.00 71.52

Износот
check Това е достапна

5 Компјутери Панел Монтажа на Шасија Осигурач Држачот за 5x20mm Стакло Осигурувачи 10 A 250 V Опис : Одборот XC6 SLX16-FTG256 чип и високо-брзина SDRAM, може да се приспособи на надворешна ултра-висока-брзина на ADC за различни видови на аналоген сигнал стекнување, обработка и анализа. Главната чип : XILINX FPGA Spartan6 XC6 SLX16-FTG256, 256 pin, BGA пакет. Чип со богатство од блок RAM меморија ресурси, бројот на логички единици на чип е 14,579. FPGA надворешни часовник фреквенција : 50 MHz. M25 P80 SPI Флеш чип, 1 MB на капацитет за складирање. SDRAM 32 Mb чип Micron MT48 LC16 M16 A2. Конектори : 2 x 64pins, 2.54 мм, за надворешни периферни уреди. Одборот 3 корисникот на копчиња, 4 Led диоди. Одборот 1 x 6pin 2.54 mm JTAG интерфејс, поддршка Xilinx USB Платформа Кабел преземете грешки. 5 V DC напојување. Тоа може да го користите DC напојување 5 V 1А Спецификации : Големина : Една Големина Должина : 8.9 cm(3.5 во) Ширина : 6.7 cm(2.64 во) Количина : 1 Стр Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме Нема Мало Пакет Пакет Содржина : 1 x Xilinx Спартанско 6 Развој Одбор (XC6 SLX16) SDRAM 32 MB

Бренд Име:
ANENG
Кршење Капацитет:
Висок
Материјал:
Керамика
Број На Модел На:
Осигурач Носителот
Употреба:
Resettable
is_customized:
Yes
Стандарди За Безбедност:
NO

Слична стока во категоријата..