• Намалена цена
  • Ново
50Pcs DIN1587 M3 M4 M5 M6 од не ' Рѓосувачки Челик 304 Ореви Декоративен Поклопец Semicircle Acorn Нут
zoom_in

50Pcs DIN1587 M3 M4 M5 M6 од не ' Рѓосувачки Челик 304 Ореви Декоративен Поклопец Semicircle Acorn Нут

DEN 84.00 88.80

Износот
check Това е достапна


Големина:
M4, M3, M5, M6
Бренд Име:
JARBLUE
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Acorn Ореви
Број На Модел На:
006
is_customized:
Yes
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Слична стока во категоријата..