• Намалена цена
  • Ново
10pcs/многу 30 серија m4 m5 m6 м8 т лизгачки орев за 3030 алуминиумски профил слот 8мм
zoom_in

10pcs/многу 30 серија m4 m5 m6 м8 т лизгачки орев за 3030 алуминиумски профил слот 8мм

DEN 158.00 176.16

Износот
check Това е достапна

10pcs/многу 30 серија m4 m5 m6 м8 т лизгачки орев за 3030 алуминиумски профил слот 8мм
ако ви требаат повеќе квалитет, pls контактирајте со нас за подобра попуст.

Големина:
M4, M8, M5, M6
Материјал:
Јаглероден Челик
Број На Модел На:
М5*5/6/7/8/10
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
т нут

Слична стока во категоријата..