• Ново
1pcs Гуми орев за 2006-2013 Chery TIGGO Гуми завртка T11
zoom_in

1pcs Гуми орев за 2006-2013 Chery TIGGO Гуми завртка T11

DEN 283.20

Износот
check Това е достапна


1pcs Гуми орев за 2006-2013 Chery TIGGO Гуми завртка T11
Опис :
Одговараат за авто модел : Chery QQ
Дел број : S11-6105310 BA
Напомена :
Ве молиме проверете ги моделите или дел mumber Пред да го поставите цел, она што ни пратите е исто како слика покажува,или можете да порака на Идентификациски Број на Возилото за нас, ви благодариме .
Слика покаже :

Тип На Објект:
Ореви & Завртки
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Ширина:
5inch
Специјални Функции:
поправи
Име На Модел:
T11
Објектот Должина:
5inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
2006-2013
Бренд Име:
Hmail
Објектот Висина:
5inch
Материјал Тип:
Метал

Слична стока во категоријата..