• Ново
5mm 10pcs Универзална мотоцикл Шофершајбната Скок Завртки Завртка Ореви за јамаха мт-07 мт-09 mt07 mt09 мт 07 09 хонда cbr 600 f4i
zoom_in

5mm 10pcs Универзална мотоцикл Шофершајбната Скок Завртки Завртка Ореви за јамаха мт-07 мт-09 mt07 mt09 мт 07 09 хонда cbr 600 f4i

DEN 339.36

Износот
check Това е достапна


7194173300033840 Жешка Стока US $ 36.99 /set US $ 11.99 /парче US $ 14.23 /пар US $ 21.37 /set US $ 4.69 /парче US $ 10.00 /парче US $ 15.03 /пар US $ 4.56 /пар US $ 29.00 /set US $ 29.00 /set
Опис :
Состојба : 100% Сосема нов
Материјал : Алуминиум
Завршна Површина : Рек Позлата
Боја : Портокалова, Сина, Зелена, Црвена, Сребрена, Црна,Злато
Завртки се направени од високо квалитетен алуминиум кој е отпорен на корозија, многу е силен и има сјај, која ќе трае.
Погодни За :
Универзална одговара за Сите мото велосипед
Пакетот вклучува :
10 КОМПЈУТЕРИ 5 MM*15 MM Завртка Болт

Бренд Име:
LANQIAN
Година:
2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017
Име На Модел:
сб-003
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.05kg
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Специјални Функции:
Fastener Клипови Завртка
Тип На Објект:
Ореви & Завртки
is_customized:
Yes
Бои:
сино/црна/црвена/сребрена/gold/портокал/зелен
Функција:
шофершајбната завртки
Fitment:
универзален мотор
Материјал Тип:
CNC алуминиум
Тип На Објект:
мото додатоци
Големина:
15MM X M5
Погоден за модели:
за јамаха мт-07 мт-09 mt07 mt09 мт 07 09 хонда cbr 600 f4i
Точка име :
Правец на завртката

Слична стока во категоријата..